Geçmişim

        29 Ekim 1982’de Ankara da dünyaya gelen Beşir Bayraktar, Rizeli bir ailenin 4. Cocuğudur. Eğitimini Ankara da tamamlayan Beşir,  daha ortaokul döneminde Flamenko müzikle tanıştı ve ilk konserini okulun spor salonunda verdi. 

 

         Halk Müziği korosunda Ankara çapında birincilikler aldı ve 1996 yıllarında tiyatro müzikleri ve dans müzikleri yapmaya başladı. Bir çok organizasyonda konserler veren Beşir, 2008 yılında KRL MUSIC şirketini kurdu. 

 

         Krl Music, bir çok müzik albümü, film müzikleri ve reklam müziklerine ev sahipliği yaptı. 2014 yılında ilk albümü Tesadüf ‘ü krl music şirketinden çıkaran Beşir Bayraktar, Buhran adlı şarkısıyla adından çokça söz ettirdi. 

 

         Amsterdamda çektiği üçüncü video klibi ‘Biri Zamanı Durdurmalı’ adlı slow şarkısıyla büyük beğeni toplayan Beşir Bayraktar ‘Olmadı’ adlı yeni Single çalışması ile 2018 yılında  da zirveyi kendine yer etti. 

 

Uzun bir aradan sonra sanatçı yeni teklisi “DUR”u, 2021 Ocak ayında sevenlerine yeni yıl hediyesi olarak sunuyor.

" Beşir, 2015 yılında çıkardığı 'Biri Zamanı Durdurmalı'den sonra hazırlıklarını tamamladığı yeni single'ı 'Olmadı' ile sevenleriyle buluştu.
"

                                                             - Milliyet

  • SoundCloud Basic Black
  • Black Spotify Icon
  • Black Apple Music Icon
  • Black Amazon Icon

© 2020 Beşir Bayraktar